درباره ما

حتما به این نوشته امتیاز بدید و ما رو در گوگل همراهی کنید page

وبلاگ بوی گل ، اولین وبلاگی بود که با هدف آموزش گل آرایی و توسعه این هنر زیبا تاسیس شد . در این وبلاگ تلاش می کنیم آخرین مطالب در صنعت گل را در اختیار شما عزیزان قرار بدیم . این وبلاگ با مدیریت مهندس آرمان سفیدی از سال ۱۳۹۴ فعالیت می کند و توانسته است در اکثر کلید واژه های مرتبط با گل آرایی در صفحات اول گوگل قرار بگیرید . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره موسسه بوی گل حتما سایت آموزشگاه گل آرایی بوی گل را دنبال کنید .

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی بوی گل در اواخر سال ۱۳۹۴ با هدف توسعه فرهنگ گل آرایی و آموزش آکادمیک این هنر برای اولین بار در تهران بنیان گذاری شد . در ابتدا صرفا آموزشگاهی برای یادگیری هنر گل آرایی بود اما در ابتدا سال ۱۳۹۹ ، آموزش های ویژه ای برای دوستان علاقه مند به کسب و کار این صنعت زیبا نیز ایجاد کرد که با تدریس مهندس آرمان سفیدی همراه بود . در این دوره ها دوستان در کنار یادگیری هنر گل آرایی به صورت تخصصی زیر نظر بهترین  اساتید ایران ، هنر های کسب درآمد از گل آرایی را نیز می آموختند . این دقیقا نقطه تمایز مزیت رقابتی این آموزشگاه شد . در حال حاضر آموزشگاه بوی گل با ارایه ۴ دوره آموزشی از جمله دوره گل فروشی ، دوره تشریفات ، دوره سرآمدان گل آرایی و دوره دیجی گل فعالیت می کند و دوستان علاقه مند به هنر گل آرایی می توانند در این آموزشگاه از آخرین تکنیک های گل آرایی و مهارت فروش و فعالیت در بستر اینترنت استفاده نمایند .

 

در نهایت :

بوی گل با فراهم آوری این بستر کمک شایانی به تقویت صنعت گل ایران می کند و به دنبال آن است که یک دهه را در سریع ترین زمان ممکن جبران کند تا بتوانیم با کشور های بزرگ در این صنعت مانند هلند و آمریکا رقابت کنیم .