آموزش گل آرایی در آموزشگاه گل آرایی بوی گل کلاس گل آرایی

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

قطعا شمایی که به دنبال یادگیری گل آرایی هستید به مانند خانواده بوی گل ، عاشق گل آرایی و طبیعت می باشید و با جست و جو در وب به دنبال بهترین کلاس گل آرایی هستید . ما در اینجا قصد داریم تا اطلاعاتی دقیقی درباره کلاس هایی که در تهران برگزار می شود به شما بدهیم و ویژگی های این کلاس ها با شما در میان بزاریم پس این مطلب را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید .

دوره گل آرایی

قبل از اینکه مشغول به شروع توضیحات دوره آموزشگاه گل آرایی بوی گل شویم بهتون توصیه می کنم از مطالب زیر را مطالعه کنید که اطلاعات بسیار خوبی درباره گل آرایی و گل فروشی بدست می آورید . همچنین می تونید از طریق سایت گلترنت ( پلتفرم آموزش آنلاین گل آرایی ، سامانه پشتیبانی هنرجویان بوی گل ) نسبت به یادگیری گل آرایی به صورت غیر حضوری اقدام کنید . امیدوارم که این مطلب به شما در یادگیری هنر گل آرایی کمک کنید

نقش رنگ و نماد ها در گل آرایی + اینفوگرافی

چگونه گل فروشی بزنیم ؛ همه چیز درباره افتتاح مغازه گل فروشی

هر نکته ایی که برای تزیین گل به صورت حرفه ایی نیاز است

معرفی بازار گل امام رضا ، خدمات و مزایا

معرفی بازار گل تهران محلاتی ، خدمات ، مزایا

شرایط جواز کسب گل فروشی و نحوه دریافت آن

آموزش آنلاین گل آرایی و یادگیری گل آرایی در گلترنت

ایکه بانا هنر گل آرایی ژاپنی را دریابید !

گل آرایی :

هنر تزیین گل و برگ و شاخه ها را هنر گل آرایی گوییم به معنای دیگر ترکیب کردن گل ، برگ و سایر اجزای گیاهان که سبب خلق اثری هنری شود ، گل آرایی است .

مدرسه گل آرایی بوی گل

 هنر گل آرایی چیست و چرا باید آن را فرا بگیریم ؟

گل آرایی جزو یکی از هنر های برتری است که هر شخصی که خلاقیت و سلیقه خوبی داشته باشد می تواند پله های ترقی را در این هنر فتح کند و در کنار لذت بردن از گل ها ، از آن کسب درآمد کند .

در واقع هنر گل آرایی جزو هنر های خدادادی و خارق العاده بشریت است . یادگیری آن می تواند شما را در عین پرورش روح و آرامش درونی در بسیاری از کار ها کمک کند . فرض کنید می خواهید به عیادت بیماری بروید چقدر زیباست اگر بتوانید خودتان با مهارت های گل آرایی سبد گل کوچکی را خلق کنید و آن را هدیه بدهید .

در کنار تمرین مهارت های گل آرایی می توانید سبد گلی هیجان انگیز را ایجاد کنید .

حال این بار فرض کنید مراسمی را برای خانه ترتیب دادید و می خواهید مهمانانتان را غافل گیر کنید ! چه چیز بهتر از یک گل آرایی اروپایی برای صرف شام !

پس برای یادگیری این هنر غفلت نکنید …

در کجا باید  هنر گل  آرایی فرا بگیریم ؟

دوره گل آرایی

شاید یکی از بزرگ ترین دغدغه های هنرجویان گل آرایی انتخاب آموزشگاه گل آرایی مناسب باشد . قاعدتا برای انتخاب بهترین آموزشگاه گل آرایی باید نکاتی را در نظر داشت که ما سعی می کنیم در اینجا این نکات را برای شما بیان کنیم . قطعا انتخاب بهترین آموزشگاه گل آرایی سبب پیشرفت سریع شما خواهد شد و از همه مهم تر نگرانی بابت هزینه برای دوره گل آرایی نخواهید داشت و با خیالی آسوده به دوره گل آرایی خواهید رفت .

آموزش گل آرایی و مدرک معتبر

آموزشگاه گل آرایی

بدون شک مدرکی که دریافت می کنید بسیار مهم است . فرض کنید می خواهید به افتتاح مغازه گل فروشی فکر کنید ! اگر سند معتبری مبنی بر یادگیری گل آرایی نداشته باشید انگار شما هیچ چیزی را فرا نگرفته اید !

پس بدون شک مدرک باید برای شما بسیار با ارزش باشد . در حال حاضر آموزشگاه های زیادی ادعای معتبر بودن مدارکشان را دارند اما اصلا اینگونه نیست …

بهتر است آموزشگاهی را انتخاب کنید که از ارگان های معتبر دولتی به شما مدرک بدهد برای مثال آموزشگاه گل آرایی بوی گل با ارایه مدارک فنی و حرفه ای خیال شما راحت خواهد کرد زیرا درحال حاضر مدرک فنی و حرفه ای معتبر ترین مدرک داخلی کشورمان است .

آموزش گل آرایی زیر نظر بهترین اساتید گل آرایی ایران

گل آرایی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد ! اگر در دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل باشید مهم ترین رکن برای پاس کردن درستان ، انتخاب استاد مناسب است !

در آموزش گل آرایی نیز استاد حرف اول را می زند . پس سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که از اساتید برند ایران استفاده می کنند … حتما این را در نظر داشته باشید که اگر آموزشگاهی از استاد خوبی استفاده کند آن را با شما در میان خواهد گذاشت و رزومه کاملی از ایشان را به شما خواهند گفت پس حتما به دنبال رزومه استاد باشید .

برای مثال در مدرسه گل آرایی بوی گل  و آموزش گل آرایی  ،تمامی اساتید باید حداقل دارای ۲۰ سال سابقه کار باشند و اکثرا از اساتید پروازی استفاده می شود . لازم به ذکر است اساتید این مجموعه درحال حاضر استاد المپیاد گل آرایی کشورمان نیز می باشند . این سبب بالا ترین کیفیت ممکن در آموزش خواهد شد و لبخند رضایت شما را در پی خواهد داشت .

انتخاب درست بهترین آموزشگاه گل آرایی

آموزش گل آرایی

قطعا یکی از مهم ترین فاکتور هاست ! فرض کنید شما مبلغ یک بنز را پرداخت کنید اما به شما ژیان تحویل دهند ! آن موقع چه حسی پیدا خواهید کرد ؟ آیا پشیمانی شما چیزی را حل می کند ؟ خیلی از هنرجویان گل آرایی دچار این مشکل شدند …

در نهایت با انتخاب اشتباهشان دیگر نتوانستند در این رشته فعالیت کنند چون تمام سرمایه خود را در جای غلطی هزینه کردند … راه حل چیست ؟! انتخاب درست با تحقیق فراوان ! شما نباید گول و فریب تبلیغات فراوان را بخورید !

پس تحت هیچ شرایطی بدون تحقیق به کلاس گل آرایی نروید ! یادتان باشد بازی با اسم ها نمی تواند برای شما کلاس گل آرایی شود پس به دنبال کیفیت یک مجموعه باشید نه یک اسم که با پرداخت پول به شهرت رسیده است …

سعی کنید حتما نمونه کار هنرجویان را مشاهده کنید تا نمونه کار کسانی که سال ها این کار را به خوبی بلدند ! چون کیفیت یک آموزشگاه را می توان در انتقال دانش استاد متوجه شد . پس حتما تصاویر نمونه کار هنرجویان را رصد کنید .

هزینه کلاس گل آرایی

کارگاه گل آرایی

هنر گل آرایی جزو هنر های گران قیمت است زیرا از گل های طبیعی در آن استفاده می شود و این مسبب اصلی گرانی کلاس های گل آرایی است کما اینکه ابزار مصرفی این هنر نیز بسیار گران قیمت است . در نتیجه سبب گران شدن این هنر خواهد شد .

اما به یاد داشته باشید هیچ گرانی بی دلیل نیست ! ما در آموزشگاه گل آرایی بوی گل با استفاده از بهترین ابزار گل آرایی موجود در بازار سعی در افزایش کیفیت کلاس های گل آرایی آموزشگاهمان داریم کما اینکه استفاده از کادر تشریفات و بهترین اساتید ایران هزینه های خود را خواهد داشت ! به یاد داشته باشید اکثرا اساتید مدرسه گل آرایی بوی گل پروازی بوده و هزینه هایی به مانند بلیط هواپیما ، اسکان  و … باعث افزایش قیمت کلاس ها خواهد شد .

این را در کنار عکاسی و فیلم برداری حرفه ای کلاس گل آرایی قرار دهید تا بهتر بتوانید دلیل گرانی کلاس های گل آرایی را درک کنید .

پرداخت اقساطی

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

مدرسه گل آرایی بوی گل با فراهم کردن پرداخت اقساطی دوره گل آرایی شما را از هرگونه فشار اقتصادی دور خواهد کرد . شما می توانید در یک محیط شاد و لذت بخش بدون دغدغه مالی به یادگیری گل آرایی بپردازید .

شرابط پرداخت اقساط در مدرسه گل آرایی بوی گل توافقی با هنرجو خواهد بود .

چگونه بهترین دوره گل آرایی را انتخاب کنیم ؟

دوره گل آرایی

درحال حاضر مقرون به صرفه ترین دوره گل آرایی ، دوره های فشرده و کامل است .

زیرا در این دوره های گل آرایی شما با قیمتی بسیار پایین می توانید تمامی عناوین گل آرایی را فرا بگیرید برای مثال در مدرسه گل آرایی بوی گل شما با انتخاب دوره گل فروشی یک پکیج کامل ۰ تا ۱۰۰ را انتخاب کردید !!!

در این دوره شما هم به تور بازار گل خواهید رفت هم می توانید اصول تئوری و آکادمیک را فرا بگیرید در کنار آن شما ۷ کارگاه عملی خواهید داشت که می توانید به راحتی روی هنر گل آرایی متوسطه ، مسلط شوید . در حالی که بعضی از موسسات فقط به فکر منافع مالی خود هستند و با تقسیم بندی کلاس هایشان در جهت تیغ زدن هنرجویانشان گام بر می دارند و با لبخند های فریب دهندشان تنها به دنبال منافع و هزینه گزاف تبلیغاتشان هستند .

پس سعی کنید دوره گل آرایی را انتخاب کنید که در کنار یادگیری بیشتر عناوین شما را هرچه سریع تر وارد بازار کار گل آرایی کند . اما آیا این به تنهایی ملاک است ؟ قطعا خیر ! سعی کنید اصلا از خواندن ادامه این مطلب خسته نشوید چون خیلیِِِ باهاتون کار داریم …

دور قمری نزنید !

کلاس گل آرایی

در بسیار از آموزشگاه ها با استفاده از ترفند های مختلف سعی در گرفتن مبلغ بالاتر از شما با استفاده از تقسیم بندی های عجیب و غریب هستند که صرفا کار یادگیری شما را سخت تر خواهد کرد !

گول تبلیغات فریب دهنده و تقسیم بندی های مضحک بعضی از آموزشگاه ها را نخورید ! شما کافیست با شرکت در یک دوره گل آرایی به مانند دوره گل فروشی به اهداف خود دست پیدا کنید … نیازی به ثبت نام جدا در کلاس های گل آرایی دسته گل ، سبد گل ، شیشه آرایی نیست .

این فرصتی که مدرسه گل آرایی بوی گل در اختیار شما هنرجویان قرار داده است تا بتوانید تنها با ثبت نام در یک دوره آموزشی کامل ، آماده ورود به بازار کار گل آرایی شوید .

فضای مناسب آموزشی

آموزش گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی بوی گل با دارا بودن یک دفتر کامل اداری و سالن کارگاهی و کلاس آموزشی با تمامی تجهیزات مدرن و بروز شما را شگفت زده خواهد کرد . این در کنار استفاده از تیم تشریفات آموزش دیده است که وظیفه پذیرایی از شما فرزندان عزیز بوی گل و پیگیری امورتان را خواهند داشت .

در مدرسه گل آرایی بوی گل به مانند کلاس های گل آرایی اروپایی هر کدام از هنرجویان میز اختصاصی خود را خواهند داشت و برای هر فرد ابزار مشخصی فراهم شده است تا هنرجویان به توانند با استقلال بیشتری کار خود را انجام دهند کما اینکه برای هر هنرجو پیشبند مخصوصی نیز تدارک دیده تا با خیالی آسوده در کارگاه های عملی شرکت کنند .

زمان بندی مناسب دوره گل آرایی

آموزش گل آرایی

یکی از نکات دیگری که مدرسه گل آرایی بوی گل رعایت کرده را می توان انتخاب بازه زمانی مناسب برگزاری کلاس های گل آرایی باشد که شما با خیال آسوده در آخر هفته می توانید کلاس های گل آرایی خود را دنبال کنید .بهترین آموزشگاه گل آرایی همیشه منافع تمام هنرجویانش را در نظر خواهد گرفت . برای مثال در آموزشگاه گل آرایی بوی گل هنرجویانی که علاقه مند به هنر گل آرایی هستند می توانند در دوره های گل آرایی آموزشگاه گل آرایی بوی گل شرکت کنند زیرا تمامی دوره های گل آرایی در ۳ روز پایانی هفته است .

حال می خواهیم از نگاه یک کارمند به این موضوع نگاه کنیم … به نظر شما چه چیز بهتر برگزاری کلاس گل آرایی در آخر هفته ها ؟! بدون تنش با کارفرمایتان در آموزشگاه گل آرایی بوی گل به راحتی گل آرایی را فرا بگیرید .

انتخاب بهترین اساتید گل آرایی کشورمان

گل آرایی

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که باید شما در نظر بگیرید رزومه اساتیدی هستند که قصد دارند به شما گل آرایی را تدریس کنند . به قدری این موضوع اهمیت دارد که می تواند آینده شما را نیز تغییر دهد . یک استاد گل آرایی توانمند دارای رزومه کاری و نمونه کار های فاخر است فراموش نکنید بسیاری از آموزشگاه های گل آرایی با توجه به ارتباطاتی که دارند سعی در خرید شهرت دارند اما این اصلا ملاک نیست ! این در واقع ترفند هایی بازاریابی و تبلیغاتی است … پس عقلتان را به چشم هایتان ندهید … رزومه بلند و چند صد برگی مدیریت یک آموزشگاه به معنای کیفیت آموزشی آن ها نیست بلکه اساتیدی که در آن آموزشگاه فعالیت می کنند نشان دهنده کیفیت آموزشی آن آموزشگاه هستند … آموزشگاهی که رزومه اساتید خود را پنهان می کند تنها قصد فریب شما را دارند .

آموزشگاه گل آرایی بوی گل درحال حاضر با استفاده از اساتید پروازی ، کیفیت را به هزینه ها ترجیح داده است در کنار آن با گرد آوردن اساتید آموزش المپیاد گل آرایی کشورمان ، کیفیت آموزشی را چند برابر کرده است کما اینکه در کنار آن تمامی اساتید گل آرایی آموزشگاه گل آرایی بوی گل بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارند این به معنی انتقال تجربه ۲۰ ساله آن ها به شما هنرجویان گرانقدر آموزشگاه گل آرایی بوی گل است .

گل با کیفیت

مدرسه گل آرایی

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که اکثر آموزشگاه های گل آرایی آن را نادیده می گیرند کیفیت گل هاست . اگر شما با گل آرایی کمی آشنایی داشته باشید می دانید که گل ها به چند درجه مختلف تقسیم بندی می شوند :

گل های درجه ۱ :

گل های گران قیمت بازار گل هستند که اصلا برای آموزش استفاده نمی شوند . اینگونه گل ها بیشتر در مغازه های گل فروشی مطرح تهران قابل دسترسی اند . از ویژگی این گل ها می توان به گلبرگ های سالم ، ساقه های بلند ، طول عمر بالا اشاره کرد.

گل های درجه ۲  :

گل هایی نسبتا گران اما مناسب برای آموزش هستند . این گل ها دارای گلبرگ های سالم و ساقه های کوتاه هستند . طول عمر این گل ها بین ۱ الی ۲ هفته است . در آموزشگاه گل آرایی بوی گل از این گل ها برای ارتقا کیفیت کلاس ها استفاده می شود

گل های درجه ۳ :

گل هایی نسبتا ارزان هستند که اکثر آموزشگاه های گل آرایی از آن استفاده می کنند . که این سبب بی کیفیت شدن گل ها و در نتیجه کیفیت آموزشی پایین می شود .

گل های درجه ۴ :

این گل ها اکثرا در آموزشگاه های تازه تاسیس استفاده می شود یا در کلاس های خصوصی اشخاص ! این گل ها نه تنها کیفیت ندارند بلکه در مقابل چشم های شما خراب و خراب تر می شوند و گل برگ هایی تیره و پاره شده دارند .

ابزار مرغوب در مدرسه گل آرایی

ابزار گل آرایی

از دیگر مواردی که هنرجویان در انتخاب بهترین آموزشگاه گل آرایی باید دقت کنند را می توان ابزار گل آرایی دانست . هرچه شما از ابزار های گل آرایی مرغوب تر و با کیفیت تر استفاده کنید خیلی آسان تر  و با لذت بیشتر می توانید گل آرایی را فرا بگیرید .

فراموش نکنید آموزشگاهی که از مرغوب ترین ابزار گل آرایی برای هنرجویان دوره گل آرایی استفاده می کند در واقع میزان اهمیت به هنرجویانش را نشان می دهد .

پس در صورتی که علاقه مند به بازدید از آموزشگاه گل آرایی بودید حتما کیفیت ابزار گل آرایی آن ها را پرس و جو کرده و دقت کنید که از مرغوب ترین ابزار گل آرایی بهره مند هستند .

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

آموزش گل آرایی

در مدرسه گل آرایی بوی گل شما شاهد تیم حرفه ای عکاسی خواهید بود که لحظه به لحظه خاطرات شرین یادگیری گل آرایی را ثبت خواهند کرد . لازم به ذکر این نکته است که از این تصاویر می توانید برای ایجاد گالری نمونه کار های صفحه اینستاگرام یا آلبوم گل فروشیتان استفاده کنید .

همچنین در کلاس از تمامی نمونه کار های شما عکاسی و در وب سایت و شبکه های اجتماعی منتشر خواهد شد . در صورتی که که علاقه مند باشید حتی می توانید تصاویر را دریافت و برای گرفتن نظرات دوستانتان و ثبت خاطره آن ها را در پیج اینستاگرامتان منتشر کنید .

معرفی هنرجویان به گل فروشی ها برای فعالیت در بازار کار گل آرایی

آموزشگاه گل آرایی

یکی از مهم ترین فاکتور های یک موسسه گل آرایی توانمند را می توان استفاده از نیرو های زبده و آموزش دیده دانست . اکثر موسسات گل آرایی با امضای تفاهم نامه همکاری با آموزشگاه گل آرایی بوی گل به دنبال بهترین هنرجویان گل آرایی هستند .

ما در آموزشگاه گل آرایی بوی گل در کنار آموزش شما هنرجویان خوش ذوق ، فرصت شغلی را نیز برای شما به ارمغان می آوریم .

موسسات گل آرایی کشورمان درحال حاضر با ارتباط گرفتن با آموزشگاه گل آرایی بوی گل لیست نیازمندی هایشان را به ما اعلام می کنند و ما هنرجویان برترمان را به این موسسات معرفی می کنیم . پس شما این فرصت را دارید تا یکی از این هنرجویان باشید .

انتخاب هدف از شما ، حمایت از ما

شیشه آرایی

بسیاری از هنرجویان گل آرایی بوی گل در گام اول هدف خود را افتتاح مغازه گل فروشی عنوان می کنند و می خواهند همه چیز درباره تاسیس یک مغازه گل فروشی بدانند !

در دنیای امروز که بسیار پیچیده و دیجیتال است قطعا آموزش گل آرایی به تنهایی نمی تواند نیاز شما را برطرف کند زیرا چالش های زیادی از جمله :

خرید گل ، اجاره بها مغازه ، بازاریابی ، تبلیغات ، تولید محتوا ، طراحی وب سایت ، فعالیت در فضای مجازی و عدم تجربه یقه کسب و کار شما را خواهد گرفت .

ما در این دریای پرتلاتم و خروشان مانند قایقی عمل می کنیم که پارو های آن را شما می زنید پس تلاش از شما و حمایت از ما !

مدرسه گل آرایی بوی گل در کنار آموزش گل آرایی به هنرجویانش ، آموزش های فروشندگی ، بازاریابی ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و … به شما خواهد داد . پس بدون دغدغه و نگرانی می توانید گام های مورد نظر خود را بردارید .

ابزار و گل همه به عهده مدرسه گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

در آموزش گل آرایی همانطور که در بالا ذکر شد استفاده از گل و ابزار مرغوب بسیار حائز اهمیت است برای همین نیز آموزشگاه گل آرایی بوی گل تمامی گل ها و ابزار مورد نیاز دوره گل آرایی را برای شما فراهم کرده است و شما کافیست به همراه خود تنها یک دفترچه یادداشت داشته باشید تا بتوانید نکات لازم را خلاصه نویسی کنید .

هنرجویان در الویت هستند

هنرجویان بوی گل

در مدرسه گل آرایی بوی گل تمامی سیستم به هنرجویان نهایت احترام را خواهند گذاشت چون هیچ چیز به مانند هنرجویان برای ما ارزش و اهمیت ندارد . بنابر این شما می توانید با خیالی آسوده و در کمال احترام به یادگیری این هنر زیبا مشغول شوید .

پس به خانواده بوی گل بپیوندید تا در کنار این خانواده دوست داشتنی گل آرایی را فرا بگیرید . فراموش نکنید انتخاب یک آموزشگاه خوب می تواند سرعت یادگیری و پیشرفت شما را چندین برابر کند . به امید موفقیت

ثبت نام در آموزشگاه گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی

برای ثبت نام در دوره گل آرایی مدرسه بوی گل روی لینک زیر کلیک کنید و با دقت دوره های تعریف شده را مطالعه بفرمایید :

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

سپس با شماره ۰۲۱۶۶۵۶۴۴۵۸ تماس بگیرید تا کار های ثبت نام شما با دقت انجام شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه بوی گل در ارتباط باشید یا پیج اینستاگرامی ما را با نام booyegol دنبال کنید .

 


 

اطلاعات بیشتر درباره دوره گل فروشی بوی گل

دوره گل فروشی

دوره گل فروشی بوی گل یکی از پرطرفدارترین دوره های گل آرایی کشورمان است . این دوره درحال حاضر با مدیریت مهندس آرمان سفیدی برگزار می شود که همراه با یادگیری هنر گل آرایی شما قادر خواهید بود مبانی کسب درآمد از هنر گل آرایی را نیز یاد بگیرید . در واقع شما در کنار فراگیری هنر گل آرایی ، کسب و کار و تجارت گل آرایی نیز یاد خواهید گرفت تا بدون آزمون و خطا در کوتاه ترین زمان گل فروشی محلی یا آنلاین خودتان را تاسیس کنید .

با مدیریت مجموعه بوی گل بیشتر آشنا شوید 

آرمان سفیدی

 • بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه برندینگ و کسب و کار
 • موسس و مدیرعامل مجموعه بوی گل
 • موسس گلترنت
 • سردبیر مجله بوی گل
 • مدیر واحد روابط عمومی دیجیتال آرمان
 • بنیان گذار دوره های سرآمدان
 • مدیر اجرایی جشنواره تبلیغات ایران
 • موسس مدرسه کسب و کار سفیدی
 • مدیر واحد دیجیتال مارکتینگ روزنامه آرمان امروز

بخش های دوره آموزش گل آرایی گل فروشی

 

دوره گل فروشی

قبل از برگزاری دوره هنرجویان دوره گل فروشی جلسه مشاوره کسب و کار را زیر نظر مدیریت مجموعه ، جناب مهندس آرمان سفیدی برگزار خواهند کرد و در طی این جلسه مسیر آموزشی خود را انتخاب می کنند . این هدف گذاری و مسیر با توجه به علایق شما ، استعداد ها ، مهارت ها و … می باشد . بعد از انتخاب این مسیر که نهایتا ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید . برنامه و مسیر مشخصی برای دوستان علاقه مند به هنر گل آرایی تدوین خواهد شد که زیر نظر مدیریت مجموعه شما می بایست به آن عمل کنید و هدف از آن رسیدن شما به درآمد مطلوب خواهد بود . این جلسه برای دوستانی که هنوز هدفی ندارند و صرفا به گل آرایی علاقه دارند بسیار ضروری است .

دوره گل فروشی

این قسمت آموزشی معمولا از ساعت ۸ صبح الی ۱۱ روز چهارشنبه شروع می شود . در این آیتم شما با یادگیری اسامی گل و برگ ها ، آشنایی با ابزار و ادوات گل آرایی ، تشخیص گل مرغوب و نامرغوب ، نحوه جابجایی گل از بازار گل به مقصد ، نحوه خرید گل ، نحوه نگهداری از گل های شاخه بریده و … آشنا خواهید شد . علاوه بر آن دید بسیار خوبی از محیطی که در آن باید فعالیت کنید به دست خواهید آورد . علاوه بر این شما با اصول جمع آوری گل و نحوه انتقال آن نیز آشنا می شوید . سپس شما می توانید مدتی به استراحت بپردازید تا کلاس در مرحله بعدی تشکیل شود .

دوره گل فروشی

این قسمت در ساعت ۵ بعد از ظهر تا ۱۱ شب برگزار خواهد و شما با هارمونی رنگ ها ، ترکیب رنگ ها، اسامی ابزار گل آرایی و کاربرد و نحوه استفاده از آن  ، افزایش طول عمر گل ، نحوه طراحی اتد یک پروژه گل آرایی ، آشنایی با گل های A , B , C ،  گل های پرکننده ، تجارت گل آرایی ، عکاسی از گل آشنا خواهید شد .

ششمین دوره گل فروشی بوی گل

روز دوم دوره گل فروشی هنرجویان آیتم های گل آرایی گل تک شاخه ، دسته گل ، سبد گل و پایه گل آرا  آموزش داده می شود . در این قسمت هنرجویان از هر کدام از آیتم ها را بعد از یادگیری ، تمرین خواهند کرد و از هر آیتم یک نموکار ، گل آرایی می کنند . بعد از آماده شدن نمونه کار ها از آن عکاسی صنعتی به عمل خواهد آمد تا هنرجویان بتوانند از این تصاویر برای کسب و کارشان استفاده نمایند . جلسه دوم از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب است و هنرجویان ناهار و شام مهمان بوی گل هستند .

دوره گل آرایی

در این قسمت هنرجویان آیتم های ماشین عروس ، دسته گل عروس ، شیشه آرایی و آیتم ویژه را فرا خواهند گرفت و هنرجویان تمام آیتم هایی که گل آرایی کرده اند را می توانند پس از پایان دوره با خودشان ببرند .

دومین دوره گل فروشی بوی گل

 • ۱- دسته گل – ۱  نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۲- سبد گل –  ۱ نمونه کار با یادگیری تکنیک ها
 • ۳- پایه گل –  ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۵- ماشین عروس – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۶-  دسته گل عروس –  ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۷- گل تک شاخه – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۸- آیتم ویژه – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها

هشتمین دوره گل فروشی

در صورتی که هر کدام از هنرجویان دوره پس از آموزش احساس ضعف در هر یک از آیتم ها را داشته باشند می توانند در دوره بعدی ما به صورت رایگان در آن آیتم مشخص شرکت کنند .

پنجمین دوره گل فروشی بوی گل

بعد از شرکت در دوره هنرجویان ۶ جلسه فکر خواهند داشت که بعد از دوره ، هر ماه یک جلسه آن برگزار خواهد شد . در طی این جلسات هنرجویان به سمت هدف مد نظرشان هدایت خواهند شد و در صورت برخورد با هر مشکلی توسط مدیریت مجموعه راهنمایی خواهند شد . بخاطر بسپارید موفقیت ما زمانی هست که شما کسب و کار خودتان را تاسیس کرده باشید .

مخاطبین دوره گل فروشی

دومین دوره گل فروشی بوی گل

گل آرا ها

علاقه مندان به گل آرایی

افرادی که هنر گل آرایی را بلدند  اما احساس ضعف می کنند

کسانی که به دنبال تاسیس مغازه گل فروشی هستند

افرادی که در حوزه های هنری فعالیت می کنند

افرای که کارشان مرتبط با گل و گیاه است

 

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • برای تمام کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین در هنر گل آرایی هستند.
 • افرادی که میخواهند سایت در زمینه هنر گل آرایی راه اندازی کنند و میخواهند آن را کامل نمایند.
 • صاحبان کسب و کار گل آرایی که به فکر ورود قدرتمند به دنیای مجازی هستند.
 • گل آرا هایی که میخواهند در خانه بنشینند و کسب درآمد آنلاین داشته باشند.
 • کسانی که به دنبال تاسیس مغازه گل فروشی هستند

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود ؟

 • کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند.
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین ندارند.
 • کسانی که علاقه دارند تا با روش های قدیمی، فعالیت نمایند.
 • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش کسب و کار اینترنتی نیازی ندارند.
 • کسانی که تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین در حوزه گل آرایی ندارند.
 • کسانی به قدرت دیجیتال مارکتینگ در افزایش فروش هنر گل آرایی اعتقاد ندارند .

تعداد افراد حاضر در دوره

ظرفیت دوره در سال جدید تغییرات گسترده ای داشته و نهایت افرادی که می توانند در دوره گل فروشی حضور داشته باشند فقط ۷ نفر می باشد و حداقل تعداد نفرات برای برگزاری دوره ۴ نفر می باشد . تمامی این تغییرات برای افزایش بازدهی کلاس و رضایت شما دوست داران بوی گلی است . لازم به ذکر است با توجه به تغییرات جدید ظرفیت دوره محدود است و دوستانی که زود تر به پرداخت بیعانه کنند در اولیت حضور در کلاس می باشند .