در این مقاله بیش از ۱۰۰ فیلم آموزش رایگان گل آرایی قرار دادیم و در صورتی که علاقه مند به دیدن این ویدیو ها هستید اینجا کلیک کنیدآموزش گل آرایی را در یکی از بهترین آموزشگاه گل آرایی در تهران شرکت کنید شکی نیست این مقاله تمامی ابعاد و جزییات حضور در یک دوره گل آرایی را برای شما تشریح کرده است . در این مقاله آموزشگاه گل آرایی بوی گل به شما معرفی شده و بخشی از نکات طلایی و مهم برای انتخاب یک آموزشگاه گل آرایی معتبر نیز اشاره شده است . از شما خواهش می کنم با تمامی حوصله و دقت تا انتها این مقاله همراه ما باشید و حتما ویدیو زیر را که خلاصه ای از دوره گل فروشی بوی گل است ، مشاهده کنید .

 

در این مقاله می خوانید پنهان
2 لیست و بروزرسانی دوره ها در سال ۱۴۰۱

فیلم آموزش گل آرایی رایگان

قبل از مشاهده دوره های ما می توانید از این قسمت آموزش رایگان گل آرایی را تجربه کنید !!! این آموزش ها بدون هرگونه معامله ( ثبت نام یا دریافت شماره تماس یا ایمیل و ایجاد هرگونه مزاحمت برای شما ) است . بوی گل به عنوان اولین آموزشگاه تخصصی گل آرایی در ایران به خود می بالد که شما با دیدن این آموزش ها می توانید وارد بازار کار شوید . پس منتظر چی هستید ابتدا از ویدیو های آموزشی رایگان گل آرایی ما لذت ببرید و در مرحله بعدی اگر از ویدیو ها استقبال کردید ، خوشحال می شویم اگر صفحه اینستاگرام بوی گل  را دنبال کنید و در کنار آن صفحه اینستاگرام مدیریت آموزش مهندس آرمان سفیدی که به عنوان اولین کوچ تخصصی کسب و کار گل آرایی فعالیت می کند نیز داشته باشید . برای دوره های حرفه ای نیز در خدمت شما هستیم

آموزش رایگان گل آرایی

لیست و بروزرسانی دوره ها در سال ۱۴۰۱

حتما مطالعه اطلاعات دوره را از اینجا شروع کنید . بوی گل در سال ۱۴۰۱ سورپرایز های خاصی را برای شما آماده کرده است . بوی گل به عنوان  اولین آموزشگاه تخصصی گل آرایی ، ماشین تبدیل رویا گل آرایی شما به واقعیت است . ما در بوی گل مطابق با استاندارد های World skills گل آرایی را به شما آموزش می دهیم. بنابر این در سال ۱۴۰۱ تغییرات خاصی در دوره های گل آرایی بوی گل اعمال شد که شما نیز باید آگاه باشید !!! پس لطفا این قسمت را ابتدا مطالعه کرده و سپس بخش های دیگر این مقاله مراجعه نمایید .

دوره جامع گل آرایی سورپرایز سال ۱۴۰۱

دوره جامع گل آرایی

دوره جامع گل آرایی به معنی یادگیری کار گل فروشی و تشریفات به صورت کاملا نیمه خصوصی ( کلاس ۵ نفره ) طی ۷ روز و ۶۰ ساعت آموزش است . ورکشاپ جامع گل آرایی به صورت ۷ روز متوالی از شنبه الی جمعه برگزار می شود که ساعت برگزاری کلاس ها از ۲ بعد از ظهر الی ۹ شب می باشد . در کلاس گل آرایی جامع شما دیگر بدون هیچ نگرانی بعد از حضور در دوره امکان تاسیس کسب و کار گل فروشی یا تاسیس کسب و کار تشریفات گل آرایی خود را خواهید داشت .  دوره جامع فرصتی برای سرمایه گذاری روی مهارت هایتان است تا بتوانید با یکبار هزینه کردن ، تمامی مهارت های گل آرایی را فرا بگیرید . در این دوره هنرجویان آموزش کامل کسب و کار گل آرایی و تولید محتوا گل آرایی نیز خواهند داشت . تور بازار گل امام رضا نیز تیر آخر دوره جامع است .

چرا انتخاب هنر گل آرایی ؟

چرا هنر گل آرایی

هنر گل آرایی به عنوان یک کسب و کار پرانرژی و با درآمد عالی شناخته می شود . کافیست نگاهی به درآمد گل آرا های داخلی و چه خارجی داشته باشید ! به خصوص گل آرا های خارج از ایران که از این کسب و کار درآمد عالی کسب می کنند . لازم است بدانید یادگیری هنر گل آرایی در خارج از ایران بیش از ۱۰۰ میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت اما شما در ایران برای یادگیری هنر گل آرایی صرفا با ۱۵ میلیون تومان می توانید این هنر زیبا را به همراه پشتیبانی ۱۳ بعدی ویژه بوی گل یاد بگیرید .

 

مشاهده نمونه کار های هنرجویان دوره جامع گل آرایی

برای مشاهده نمونه کار هنرجویان لطفا روی لینک زیر کلیک نمایید .

 

دوره جامع گل آرایی برای چه افرادی مناسب است ؟

 

 

مخاطب هدف علاقه مندان به دوره جامع گل آرایی قطعا شامل افراد زیر خواهد بود .

 • علاقه مندان به هنر گل آرایی که هیچ اطلاعاتی از این هنر زیبا ندارند و  به دنبال تاسیس کسب و کاری جدید هستند که هم درآمد عالی تجربه کنند و حس عالی به دست گرفتن گل های زیبا را لمس کنند .
 • اشخاصی که سرمایه اولیه برای تاسیس کسب و کار ندارند اما مایل هستند با یادگیری هنر گل آرایی درآمد عالی ماهانه ۱۵ میلیون تومان را تجربه کنند .
 • افرادی که درحال حاضر گلخانه دارند و به دنبال توسعه کسب و کار خویش هستند .
 • شما مالک یک موسسه تشریفات گل آرایی یا مالک یک گل فروشی بزرگ در شهرستان خود هستید ؟! قطعا یادگیری متد های جدید گل آرایی وظیفه و مسئولیت شما است . شما در هنر گل آرایی می بایست مدام بروزرسانی شوید پس دوره جامع انتخاب اول شما است تا هم در تولید محتوا سرآمد باشید و هم در هنر گل آرایی
 • اگر کسب و کار فعلی شما پراز استرس است یا کارمند هستید شک نکنید هنر گل آرایی دنیا شما را تغییر خواهد داد ! هنر گل آرایی دنیایی پر از شادی و نشاط است که برای شما در عین ایجاد حس خوب ، درآمد عالی به ارمغان می آورد . اگر تمایل دارید فقططططط در یک دوره گل آرایی شرکت کنید و یکبار برای همیشه هنر گل آرایی گل فروشی و هنر گل آرایی تشریفات را یاد بگیرید ، بدون شک انتخاب اول و آخر شما دوره جامع خواهد بود .
 • اگر از درآمد فعلی کارمندی خود راضی نیستید ، بی شک خارج شدن از حاشیه امنیت اولین انتخاب شما است .

آیتم های گل آرایی دوره جامع به شکلی است ؟

آموزش ۲۵ آیتم عملی به علاوه مشاهده بیش از ۱۲۵ نمونه کار گل آرایی که بزرگ ترین دستاورد دوره جامع گل آرایی است .

 

 

عناوین گل آرایی این دوره شامل گل تک شاخه ،دسته گل گرد با کاغذ پیچی ، دسته گل یک طرفه با کاغذ پیچی ، سبد گل ، باکس گل ،پایه گل مناسبتی ، پایه گل ختم ، ماشین عروس ، دسته گل عروس ، سازه اروپایی جام گل ، آرک گل ، میز گل خطی ، میز گل آبشاری ، ، اکسسوری عروس تل سر ، مچ بند ، دستند ، انگشتر ، گوشواره ، گردنبند ، تتو گل ، گل آرایی ظروف شیشه ای ، گل آرایی قفس های فانتزی ، بادکنک آرایی ( آرک منظم و نا منظم ) ، سازه معلق خواهد بود .

دوره جامع گل آرایی پشتیبانی دارد ؟

 

 

دوره جامع گل آرایی به مانند دوره های گروهی ما دارای پشتیبانی ۱۳ بعدی است . به این معنی که شما بعد از حضور در دوره ، پشتیبانی کاملی را از طرف بوی گل دریافت خواهید کرد و بدون نگرانی می توانید سوالات خود را پیرامون هنر گل آرایی یا کسب و کار گل آرایی از آموزشگاه بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پشتیبانی ها حتما تا انتها این مطلب همراه ما باشید .

اهداف دوره جامع گل آرایی چیست ؟

 

 

آموزش ۰ تا ۱۰۰ گل آرایی گل فروشی، آموزش ۰ تا ۱۰۰ گل آرایی تشریفات ، آموزش تولید محتوا و بلاگری در صنف گل آرایی ، شناخت بازار کار گل آرایی و درآمد آن ، تور بازار گل و شناخت محیط کار ، ورود به صنف گل آرایی و کسب درآمد میلیونی از آن ، استخدام در گل فروشی های محلی ، گل فروشی های آنلاین ، موسسات تشریفات گل آرایی ، تاسیس کسب و کار گل فروشی ، تشریفات ، گل فروشی آنلاین ، موسسات تشریفات گل آرایی

در روز اول دوره جامع چه اتفاقاتی می افتد ؟

 

 

دوره های جامع گل آرایی سورپرایزی عالی برای شما است . در این دوره ها شما در روز اول ولاگری و تولید محتوا را آموزش می بینید که شامل موارد زیر خواهد بود .

 • نحوه ایجاد و ساخت انواع کاور برای ویدیو ها
 • نحوه ساخت و ایجاد انواع Stop Motion در هنر گل آرایی
 • آموزش زبان بدن و نحوه صحبت در مقابل دوربین
 • نحوه تدوین ویدیو در نرم افزار inshot
 • ایجاد امضا کاری برای شخصیت کاری شما
 • روش های نورپردازی برای تولید محتوا ویدویی
 • معرفی ابزار و ادوات تولید محتوا ویدیویی
 • آموزش عملی و  کار با تجهیزات تولید محتوا

در روز دوم دوره جامع گل آرایی چه سورپرایزی خواهید داشت ؟

 

در روز دوم دوره جامع گل آرایی ابتدا مفاهیم و مقدمات اولیه هنر گل آرایی آشنا می شوید . به عبارتی یاد خواهید گرفت :

 • اسامی گل ها
 • اسامی برگ ها
 • اسامی ابزار و ادوات اولیه گل آرایی
 • شناخت مفاهیم زیبایی شناسی
 • شناخت سبک های گل آرایی
 • شناخت اصول اولیه گل آرایی
 • تئوری رنگ ها

سپس به سراغ آیتم های عملی گل آرایی می رویم که شامل موارد زیر خواهد بود

 1. آموزش گل تک شاخه
 2. آموزش دسته گل یک طرفه
 3. آموزش دسته گل گرد

نکته بسیار مهم در آموزش آیتم ها ، پروژه محور بودن و آموزش بهترین آیتم های بروز در بازار است که امکان رقابت را با سایر گل فروشی برای شما ایجاد خواهد کرد .شما می توانید نمونه کار هنرجویان دوره جامع را از طریق صفحه اینستاگرام بوی گل و هایلایت استوری دوره جامع مشاهده کنید . علاوه بر آن شما در هر آیتم آموزشی با ۵ تکنیک مختلف و ۵ نمونه کار متفاوت خواهید دید .

روز سوم دوره جامع گل آرایی چطور هست !

دوره جامع گل آرایی

روز سوم دوره جامع گل آرایی. هنرجویان آیتم دسته گل گرد با کاغذ پیچی ، ماشین عروس ، دسته گل عروس ، اکسسوری عروس را آموزش می بینند . اکسسوری عروس شامل تل سر ، انگشتر ، گوشواره ، گردنبند ، مچ بند و یقه دوماد و … خواهد بود . نکته بسیار مهم در همه آموزش ها این است که در هر آیتم آموزش انفرادی هر هنرجو یک تکنیک اختصاصی رو فرا خواهد گرفت به طور مثال در آیتم دسته گل عروس ، هنرجویان با ۵ مدل دسته گل عروس آشنا خواهند شد .

روز چهارم دوره جامع گل آرایی ( ورکشاپ گل آرایی )

آموزش گل آرایی در دوره جامع

روز چهارم دوره جامع گل آرایی هنرجویان آیتم های آرک گل ، باکس گل ، بادکنک آرایی باکس گل ، بادکنک آرایی آرک منظم و نامنظم را خواهند داشت . در روز چهارم بادکنک آرایی به صورت مقدماتی به هنرجویان حاضر در دوره آموزش داده می شود و هنرجویان با همراهی استاد دوره ، آرک و باکس ها را گل آرایی می کنند . نکته مهمی که در این آموزش ها پیدا است رعایت اصول دقیق و آکادمیک آموزش گل آرایی مطابق با استاندارد های آموزشی است .

روز پنجم دوره جامع گل آرایی چه خبره ؟

اولین دوره جامع گل آرایی

روز پنجم دوره جامع گل آرایی هنرجویان آیتم های سبد گل ، میز گل خطی و آبشاری ، جام گل ، سازه ملعق را خواهند داشت . در این روز هنرجویان نسبت به روز های قبلی آیتم های سبک تری خواهند داشت تا انرژی بیشتری برای روز ششم داشته باشند . تمامی سبد گل ها با مدل های بروز و هر هنرجو مدل اختصاصی خودش را خواهد داشت .

روز ششم دوره جامع گل آرایی چیکار می کنیم ؟

دوره جامع گل آرایی

روز ششم دوره جامع گل آرایی هنرجویان آیتم های پایه گل مناسبتی ، پایه گل ختم ، گل آرایی ظروف تشریفاتی ، قفس های فانتزی ، سازه معلق را فرا خواهند گرفت . در روز ششم هنرجویان تقریبا به پایان دوره جامع گل آرایی نزدیک می شوند و مهم ترین قسمت ها یعنی کسب و کار گل آرایی و سازه اروپایی نزدیک می شوند .

روز هفتم دوره جامع گل آرایی ( ورکشاپ گل آرایی )

تور بازار گل امام رضا

تور بازار گل

برای مشاهده گزارش کامل تور بازار گل امام رضا آموزشگاه بوی گل روی اینجا کلیک کنید

روز هفتم دوره جامع گل آرایی هنرجویان ساعت ۷ صبح در بازار گل امام رضا حاضر هستند تا با فضا این بازار آشنا شوند . در تور بازار گل که مهندس سفیدی هنرجویان را همراهی می کند ، تشخیص گل مرغوب یا نامرغوب ، نحوه جمع آوری گل های شاخه بریده ، نحوه ارسال گل به شهرستان ها ، روش خرید گل های خاص ، نحوه ارتباط و همکاری با غرفه داران بازار گل ، آشنایی با اسامی گل و برگ ها ، شناخت ابزار و ادوات گل آرایی و … آشنا می شوند .

کسب و کار گل آرایی

 

بعد از آشنایی با بازار گل امام رضا ، هنرجویان به سمت آموزشگاه حرکت خواهند کرد . در این قسمت آموزش مهندس سفیدی ، مدیریت آموزشگاه بوی گل درباره موضوعاتی مانند ، اینستاگرام مارکتینگ ، طرح کسب و کار گل فروشی ، سرمایه مورد نیاز برای تاسیس گل فروشی یا موسسه تشریفاتی ، تحلیل صفحات رقبا ، بستر های بازاریابی ، استاندارد های تاسیس صفحه اینستاگرام ، انواع تولید محتوا در فضای مجازی و … صحبت خواهد کرد .

ویدیو توضیحات کامل دوره گل فروشی بوی گل ( کلاس گل آرایی در تهران )

ویدیو های معرفی آموزشگاه گل آرایی بوی گل ( کلاس گل آرایی در تهران )

ویدیو های نمونه کار هنرجویان آموزشگاه گل آرایی بوی گل

در کنار مهندس سفیدی مدیریت آموزشگاه گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

مقدمه ای بر کلاس های گل آرایی

قطعا شمایی که به دنبال یادگیری گل آرایی هستید به مانند خانواده بوی گل ، عاشق گل آرایی و طبیعت می باشید و با جست و جو در وب به دنبال بهترین کلاس گل آرایی در تهران هستید . ما در اینجا قصد داریم تا اطلاعاتی دقیقی درباره کلاس های گل آرایی در تهران برگزار می شود به شما بدهیم و ویژگی های این کلاس ها با شما در میان بزاریم پس این مطلب را تحت هیچ شرایطی از دست ندهید .

انتخاب بهترین کلاس گل آرایی در تهران قطعا یک چالش بزرگ است که خواندن این مقاله شما را در این مسیر همراهی می کند فراموش نکنید که ما دراین مقاله به تمام ابعاد شرکت در یک کلاس گل آرایی اشاره کردیم . بنابر این با خیال آسوده و راحت بعد از مطالعه این مقاله می توانید بهترین آموزشگاه گل آرایی در تهران را انتخاب کنید و مشغول یادگیری هنر زیبا گل آرایی شوید .

دوره گل آرایی

قبل از اینکه مشغول به شروع توضیحات دوره آموزشگاه گل آرایی بوی گل شویم بهتون توصیه می کنم از مطالب زیر را مطالعه کنید که اطلاعات بسیار خوبی درباره گل آرایی و گل فروشی بدست می آورید . همچنین می تونید از طریق سایت گلترنت ( پلتفرم آموزش آنلاین گل آرایی ، سامانه پشتیبانی هنرجویان بوی گل ) نسبت به یادگیری گل آرایی به صورت غیر حضوری اقدام کنید . امیدوارم که این مطلب به شما در یادگیری هنر گل آرایی کمک کنید

نقش رنگ و نماد ها در گل آرایی + اینفوگرافی

چگونه گل فروشی بزنیم ؛ همه چیز درباره افتتاح مغازه گل فروشی

هر نکته ایی که برای تزیین گل به صورت حرفه ایی نیاز است

معرفی بازار گل امام رضا ، خدمات و مزایا

معرفی بازار گل تهران محلاتی ، خدمات ، مزایا

شرایط جواز کسب گل فروشی و نحوه دریافت آن

آموزش آنلاین گل آرایی و یادگیری گل آرایی در گلترنت

ایکه بانا هنر گل آرایی ژاپنی را دریابید !

گل آرایی :

هنر تزیین گل و برگ و شاخه ها را هنر گل آرایی گوییم به معنای دیگر ترکیب کردن گل ، برگ و سایر اجزای گیاهان که سبب خلق اثری هنری شود ، گل آرایی است .

مدرسه گل آرایی بوی گل

 هنر گل آرایی چیست و چرا باید آن را فرا بگیریم ؟

گل آرایی جزو یکی از هنر های برتری است که هر شخصی که خلاقیت و سلیقه خوبی داشته باشد می تواند پله های ترقی را در این هنر فتح کند و در کنار لذت بردن از گل ها ، از آن کسب درآمد کند .

در واقع هنر گل آرایی جزو هنر های خدادادی و خارق العاده بشریت است . یادگیری آن می تواند شما را در عین پرورش روح و آرامش درونی در بسیاری از کار ها کمک کند . فرض کنید می خواهید به عیادت بیماری بروید چقدر زیباست اگر بتوانید خودتان با مهارت های گل آرایی سبد گل کوچکی را خلق کنید و آن را هدیه بدهید .

در کنار تمرین مهارت های گل آرایی می توانید سبد گلی هیجان انگیز را ایجاد کنید .

حال این بار فرض کنید مراسمی را برای خانه ترتیب دادید و می خواهید مهمانانتان را غافل گیر کنید ! چه چیز بهتر از یک گل آرایی اروپایی برای صرف شام !

پس برای یادگیری این هنر غفلت نکنید …

در کجا باید  هنر گل  آرایی فرا بگیریم ؟

دوره گل آرایی

شاید یکی از بزرگ ترین دغدغه های هنرجویان گل آرایی انتخاب آموزشگاه گل آرایی و کلاس گل آرایی در تهران باشد . قاعدتا برای انتخاب بهترین آموزشگاه گل آرایی باید نکاتی را در نظر داشت که ما سعی می کنیم در اینجا این نکات را برای شما بیان کنیم . قطعا انتخاب بهترین آموزشگاه گل آرایی سبب پیشرفت سریع شما خواهد شد و از همه مهم تر نگرانی بابت هزینه برای دوره گل آرایی نخواهید داشت و با خیالی آسوده به دوره گل آرایی خواهید رفت .

آموزش گل آرایی و مدرک معتبر

آموزشگاه گل آرایی

بدون شک مدرکی که دریافت می کنید بسیار مهم است . فرض کنید می خواهید به افتتاح مغازه گل فروشی فکر کنید ! اگر سند معتبری مبنی بر یادگیری گل آرایی نداشته باشید انگار شما هیچ چیزی را فرا نگرفته اید !

پس بدون شک مدرک باید برای شما بسیار با ارزش باشد . در حال حاضر آموزشگاه های زیادی ادعای معتبر بودن مدارکشان را دارند اما اصلا اینگونه نیست …

آموزشگاه گل آرایی بوی گل مدارک معتبر داخلی برای شما در نظر گرفته است که شما می توانید با ترجمه آن ها در دیگر کشور ها نیز فعالیت کنید . کلاس گل آرایی بوی گل در تهران این فرصت را برای شما فراهم کرده است . 

به تازگی در سال ۱۴۰۱ بوی گل مدارک بین المللی نیز به هنرجویان خود ارایه می دهد برای اطلاعات بیشتر با آموزشگاه بوی گل تماس بگیرید .

۴۱ نوع از انواع گل های آبی

آموزش گل آرایی زیر نظر بهترین اساتید گل آرایی ایران

گل آرایی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد ! اگر در دانشگاه های ایران مشغول به تحصیل باشید مهم ترین رکن برای پاس کردن درستان ، انتخاب استاد مناسب است !

در آموزش گل آرایی نیز استاد حرف اول را می زند . پس سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که از اساتید برند ایران استفاده می کنند … حتما این را در نظر داشته باشید . که اگر آموزشگاهی از استاد خوبی استفاده کند آن را با شما در میان خواهد گذاشت و رزومه کاملی از ایشان را به شما خواهند گفت پس حتما به دنبال رزومه استاد باشید .

برای مثال در مدرسه گل آرایی بوی گل  و آموزش گل آرایی  ،تمامی اساتید باید حداقل دارای ۱۰ سال سابقه کار باشند و اکثرا از اساتید پروازی استفاده می شود . لازم به ذکر است اساتید این مجموعه درحال حاضر استاد المپیاد گل آرایی کشورمان نیز می باشند . این سبب بالا ترین کیفیت ممکن در آموزش خواهد شد و لبخند رضایت شما را در پی خواهد داشت .

۲۴ نوع از انواع گل های صورتی

انتخاب درست بهترین آموزشگاه گل آرایی

آموزش گل آرایی

قطعا یکی از مهم ترین فاکتور هاست ! فرض کنید شما مبلغ یک بنز را پرداخت کنید اما به شما ژیان تحویل دهند ! آن موقع چه حسی پیدا خواهید کرد ؟ آیا پشیمانی شما چیزی را حل می کند ؟ خیلی از هنرجویان گل آرایی دچار این مشکل شدند …

در نهایت با انتخاب اشتباهشان دیگر نتوانستند در این رشته فعالیت کنند . چون تمام سرمایه خود را در جای غلطی هزینه کردند … راه حل چیست ؟! انتخاب درست با تحقیق فراوان ! شما نباید گول و فریب تبلیغات فراوان را بخورید ! کلاس گل آرایی در تهران زیاد است اما انتخاب درست آن مهم ترین چیزی است که باید به آن فکر کنید .

پس تحت هیچ شرایطی بدون تحقیق به کلاس گل آرایی در تهران نروید ! یادتان باشد بازی با اسم ها نمی تواند برای شما کلاس گل آرایی شود پس به دنبال کیفیت یک مجموعه باشید نه یک اسم که با پرداخت پول به شهرت رسیده است …

سعی کنید حتما نمونه کار هنرجویان را مشاهده کنید تا نمونه کار کسانی که سال ها این کار را به خوبی بلدند ! چون کیفیت یک آموزشگاه را می توان در انتقال دانش استاد متوجه شد . پس حتما تصاویر نمونه کار هنرجویان را رصد کنید .

۳۳ نوع از انواع گل زرد

هزینه کلاس گل آرایی

کارگاه گل آرایی

هنر گل آرایی جزو هنر های گران قیمت است زیرا از گل های طبیعی در آن استفاده می شود و این مسبب اصلی گرانی کلاس گل آرایی در تهران است کما اینکه ابزار مصرفی این هنر نیز بسیار گران قیمت است . در نتیجه سبب گران شدن این هنر خواهد شد .

اما به یاد داشته باشید هیچ گرانی بی دلیل نیست ! ما در آموزشگاه گل آرایی بوی گل با استفاده از بهترین ابزار گل آرایی موجود در بازار سعی در افزایش کیفیت کلاس های گل آرایی آموزشگاهمان داریم کما اینکه استفاده از کادر تشریفات و بهترین اساتید ایران هزینه های خود را خواهد داشت ! به یاد داشته باشید اکثرا اساتید مدرسه گل آرایی بوی گل پروازی بوده و هزینه هایی به مانند بلیط هواپیما ، اسکان  و … باعث افزایش قیمت کلاس گل آرایی در تهران خواهد شد .

این را در کنار عکاسی و فیلم برداری حرفه ای کلاس گل آرایی قرار دهید تا بهتر بتوانید دلیل گرانی کلاس گل آرایی در تهران را درک کنید .

انواع گل‌ سبز ؛ ۲۴ گل سبز خارق‌العاده

پرداخت اقساطی

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

مدرسه گل آرایی بوی گل با فراهم کردن پرداخت اقساطی دوره گل آرایی شما را از هرگونه فشار اقتصادی دور خواهد کرد . شما می توانید در یک محیط شاد و لذت بخش بدون دغدغه مالی به یادگیری گل آرایی بپردازید .

شرابط پرداخت اقساط در مدرسه گل آرایی بوی گل توافقی با هنرجو خواهد بود . بوی گل تنها کلاس گل آرایی در تهران است که امکان ثبت نام اقساطی رو برای شما به ارمغان آورده است .

چگونه بهترین دوره گل آرایی را انتخاب کنیم ؟

دوره گل آرایی

درحال حاضر مقرون به صرفه ترین کلاس گل آرایی در تهران ، دوره های فشرده و کامل است .

زیرا در این دوره های گل آرایی شما با قیمتی بسیار پایین می توانید تمامی عناوین گل آرایی را فرا بگیرید برای مثال در مدرسه گل آرایی بوی گل شما با انتخاب دوره گل فروشی یک پکیج کامل ۰ تا ۱۰۰ را انتخاب کردید !!!

در این دوره شما هم به تور بازار گل خواهید رفت هم می توانید اصول تئوری و آکادمیک را فرا بگیرید در کنار آن شما ۷ کارگاه عملی خواهید داشت که می توانید به راحتی روی هنر گل آرایی متوسطه ، مسلط شوید . در حالی که بعضی از موسسات فقط به فکر منافع مالی خود هستند و با تقسیم بندی کلاس هایشان در جهت تیغ زدن هنرجویانشان گام بر می دارند و با لبخند های فریب دهندشان تنها به دنبال منافع و هزینه گزاف تبلیغاتشان هستند .

پس سعی کنید دوره گل آرایی را انتخاب کنید که در کنار یادگیری بیشتر عناوین شما را هرچه سریع تر وارد بازار کار گل آرایی کند . اما آیا این به تنهایی ملاک است ؟ قطعا خیر ! سعی کنید اصلا از خواندن ادامه این مطلب خسته نشوید چون خیلیِِِ باهاتون کار داریم …

گل آرایی ماشین عروس مدرن با ۱۱۲ ایده جدید و خارق العاده

دور قمری نزنید !

کلاس گل آرایی

در بسیار از آموزشگاه ها با استفاده از ترفند های مختلف سعی در گرفتن مبلغ بالاتر از شما با استفاده از تقسیم بندی های عجیب و غریب هستند که صرفا کار یادگیری شما را سخت تر خواهد کرد !

گول تبلیغات فریب دهنده و تقسیم بندی های مضحک بعضی از آموزشگاه ها را نخورید ! شما کافیست با شرکت در یک دوره گل آرایی به مانند دوره گل فروشی به اهداف خود دست پیدا کنید … نیازی به ثبت نام جدا در کلاس های گل آرایی دسته گل ، سبد گل ، شیشه آرایی نیست .

این فرصتی که مدرسه گل آرایی بوی گل در اختیار شما هنرجویان قرار داده است تا بتوانید تنها با ثبت نام در یک دوره آموزشی کامل ، آماده ورود به بازار کار گل آرایی شوید .

گل های پرکننده موجود در بازار گل ایران

فضای مناسب آموزشی

آموزش گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی بوی گل با دارا بودن یک دفتر کامل اداری و سالن کارگاهی و کلاس آموزشی با تمامی تجهیزات مدرن و بروز شما را شگفت زده خواهد کرد . این در کنار استفاده از تیم تشریفات آموزش دیده است که وظیفه پذیرایی از شما فرزندان عزیز بوی گل و پیگیری امورتان را خواهند داشت .

در مدرسه گل آرایی بوی گل به مانند کلاس های گل آرایی اروپایی هر کدام از هنرجویان میز اختصاصی خود را خواهند داشت و برای هر فرد ابزار مشخصی فراهم شده است تا هنرجویان به توانند با استقلال بیشتری کار خود را انجام دهند کما اینکه برای هر هنرجو پیشبند مخصوصی نیز تدارک دیده تا با خیالی آسوده در کارگاه های عملی شرکت کنند .

زمان بندی مناسب دوره گل آرایی

آموزش گل آرایی

یکی از نکات دیگری که مدرسه گل آرایی بوی گل رعایت کرده را می توان انتخاب بازه زمانی مناسب برگزاری کلاس های گل آرایی باشد که شما با خیال آسوده در آخر هفته می توانید کلاس های گل آرایی خود را دنبال کنید .بهترین آموزشگاه گل آرایی همیشه منافع تمام هنرجویانش را در نظر خواهد گرفت . برای مثال در آموزشگاه گل آرایی بوی گل هنرجویانی که علاقه مند به هنر گل آرایی هستند می توانند در دوره های گل آرایی آموزشگاه گل آرایی بوی گل شرکت کنند زیرا تمامی دوره های گل آرایی در ۳ روز پایانی هفته است .

حال می خواهیم از نگاه یک کارمند به این موضوع نگاه کنیم … به نظر شما چه چیز بهتر برگزاری کلاس گل آرایی در آخر هفته ها ؟! بدون تنش با کارفرمایتان در آموزشگاه گل آرایی بوی گل به راحتی گل آرایی را فرا بگیرید .

ایکه بانا هنر گل آرایی ژاپنی را دریابید !

انتخاب بهترین اساتید گل آرایی کشورمان

گل آرایی

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که باید شما در نظر بگیرید رزومه اساتیدی هستند که قصد دارند به شما گل آرایی را تدریس کنند . به قدری این موضوع اهمیت دارد که می تواند آینده شما را نیز تغییر دهد . یک استاد گل آرایی توانمند دارای رزومه کاری و نمونه کار های فاخر است فراموش نکنید بسیاری از آموزشگاه های گل آرایی با توجه به ارتباطاتی که دارند سعی در خرید شهرت دارند اما این اصلا ملاک نیست ! این در واقع ترفند هایی بازاریابی و تبلیغاتی است … پس عقلتان را به چشم هایتان ندهید … رزومه بلند و چند صد برگی مدیریت یک آموزشگاه به معنای کیفیت آموزشی آن ها نیست بلکه اساتیدی که در آن آموزشگاه فعالیت می کنند نشان دهنده کیفیت آموزشی آن آموزشگاه هستند … آموزشگاهی که رزومه اساتید خود را پنهان می کند تنها قصد فریب شما را دارند .

آموزشگاه گل آرایی بوی گل درحال حاضر با استفاده از اساتید پروازی ، کیفیت را به هزینه ها ترجیح داده است در کنار آن با گرد آوردن اساتید آموزش المپیاد گل آرایی کشورمان ، کیفیت آموزشی را چند برابر کرده است کما اینکه در کنار آن تمامی اساتید گل آرایی آموزشگاه گل آرایی بوی گل بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارند این به معنی انتقال تجربه ۲۰ ساله آن ها به شما هنرجویان گرانقدر آموزشگاه گل آرایی بوی گل است .

متن الهام بخش درباره گل رز از نظر شاعران ، نویسندگان و هنرمندان

گل با کیفیت

مدرسه گل آرایی

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که اکثر آموزشگاه های گل آرایی آن را نادیده می گیرند کیفیت گل هاست . اگر شما با گل آرایی کمی آشنایی داشته باشید می دانید که گل ها به چند درجه مختلف تقسیم بندی می شوند :

گل های درجه ۱ :

گل های گران قیمت بازار گل هستند که اصلا برای آموزش استفاده نمی شوند . اینگونه گل ها بیشتر در مغازه های گل فروشی مطرح تهران قابل دسترسی اند . از ویژگی این گل ها می توان به گلبرگ های سالم ، ساقه های بلند ، طول عمر بالا اشاره کرد.

گل های درجه ۲  :

گل هایی نسبتا گران اما مناسب برای آموزش هستند . این گل ها دارای گلبرگ های سالم و ساقه های بلند هستند . طول عمر این گل ها بین ۱ الی ۲ هفته است . در آموزشگاه گل آرایی بوی گل از این گل ها برای ارتقا کیفیت کلاس های گل آرایی در تهران استفاده می شود .

گل های درجه ۳ :

گل هایی نسبتا ارزان هستند که اکثر آموزشگاه های گل آرایی از آن استفاده می کنند . که این سبب بی کیفیت شدن گل ها و در نتیجه کیفیت آموزشی پایین می شود .

گل های درجه ۴ :

این گل ها اکثرا در آموزشگاه های تازه تاسیس استفاده می شود یا در کلاس های خصوصی اشخاص ! این گل ها نه تنها کیفیت ندارند بلکه در مقابل چشم های شما خراب و خراب تر می شوند و گل برگ هایی تیره و پاره شده دارند .

هنر گل آرایی و تاریخچه گل آرایی در جهان

ابزار مرغوب در مدرسه گل آرایی

ابزار گل آرایی

از دیگر مواردی که هنرجویان در انتخاب بهترین آموزشگاه گل آرایی باید دقت کنند را می توان ابزار گل آرایی مورد استفاده کلاس گل آرایی در تهران دانست . هرچه شما از ابزار های گل آرایی مرغوب تر و با کیفیت تر استفاده کنید خیلی آسان تر  و با لذت بیشتر می توانید گل آرایی را فرا بگیرید .

فراموش نکنید آموزشگاهی که از مرغوب ترین ابزار گل آرایی برای هنرجویان دوره گل آرایی استفاده می کند در واقع میزان اهمیت به هنرجویانش را نشان می دهد .

پس در صورتی که علاقه مند به بازدید از آموزشگاه گل آرایی بودید حتما کیفیت ابزار گل آرایی آن ها را پرس و جو کرده و دقت کنید که از مرغوب ترین ابزار گل آرایی بهره مند هستند .

سبک گل آرایی اروپایی و تکنیک های آن ، هر آنچه یک گل آرا باید بداند

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

آموزش گل آرایی

در مدرسه گل آرایی بوی گل شما شاهد تیم حرفه ای عکاسی خواهید بود که لحظه به لحظه خاطرات شرین یادگیری گل آرایی را ثبت خواهند کرد . لازم به ذکر این نکته است که از این تصاویر می توانید برای ایجاد گالری نمونه کار های صفحه اینستاگرام یا آلبوم گل فروشیتان استفاده کنید .

همچنین در کلاس از تمامی نمونه کار های شما عکاسی و در وب سایت و شبکه های اجتماعی منتشر خواهد شد . در صورتی که که علاقه مند باشید حتی می توانید تصاویر را دریافت و برای گرفتن نظرات دوستانتان و ثبت خاطره آن ها را در پیج اینستاگرامتان منتشر کنید .

معرفی هنرجویان به گل فروشی ها برای فعالیت در بازار کار گل آرایی

آموزشگاه گل آرایی

یکی از مهم ترین فاکتور های یک موسسه گل آرایی توانمند را می توان استفاده از نیرو های زبده و آموزش دیده دانست . اکثر موسسات گل آرایی با امضای تفاهم نامه همکاری با آموزشگاه گل آرایی بوی گل به دنبال بهترین هنرجویان گل آرایی هستند .

ما در آموزشگاه گل آرایی بوی گل در کنار آموزش شما هنرجویان خوش ذوق ، فرصت شغلی را نیز برای شما به ارمغان می آوریم .

موسسات گل آرایی کشورمان درحال حاضر با ارتباط گرفتن با آموزشگاه گل آرایی بوی گل لیست نیازمندی هایشان را به ما اعلام می کنند و ما هنرجویان برترمان را به این موسسات معرفی می کنیم . پس شما این فرصت را دارید تا یکی از این هنرجویان باشید .

آشنایی با هشت سبک گل آرایی حرفه ای

انتخاب هدف از شما ، حمایت از ما

شیشه آرایی

بسیاری از هنرجویان گل آرایی بوی گل در گام اول هدف خود را افتتاح مغازه گل فروشی عنوان می کنند و می خواهند همه چیز درباره تاسیس یک مغازه گل فروشی بدانند !

در دنیای امروز که بسیار پیچیده و دیجیتال است قطعا آموزش گل آرایی به تنهایی نمی تواند نیاز شما را برطرف کند زیرا چالش های زیادی از جمله :

خرید گل ، اجاره بها مغازه ، بازاریابی ، تبلیغات ، تولید محتوا ، طراحی وب سایت ، فعالیت در فضای مجازی و عدم تجربه یقه کسب و کار شما را خواهد گرفت .

ما در این دریای پرتلاتم و خروشان مانند قایقی عمل می کنیم که پارو های آن را شما می زنید پس تلاش از شما و حمایت از ما !

مدرسه گل آرایی بوی گل در کنار آموزش گل آرایی به هنرجویانش ، آموزش های فروشندگی ، بازاریابی ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و … به شما خواهد داد . پس بدون دغدغه و نگرانی می توانید گام های مورد نظر خود را بردارید . بوی گل با برگزاری کلاس گل آرایی در تهران به این هدف نزدیک می کند .

ترفند های حرفه ای برای گل آرایی ویژه گل فروشان و گل آرا ها

ابزار و گل همه به عهده مدرسه گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی بوی گل

در آموزش گل آرایی همانطور که در بالا ذکر شد استفاده از گل و ابزار مرغوب بسیار حائز اهمیت است برای همین نیز آموزشگاه گل آرایی بوی گل تمامی گل ها و ابزار مورد نیاز دوره گل آرایی را برای شما فراهم کرده است و شما کافیست به همراه خود تنها یک دفترچه یادداشت داشته باشید تا بتوانید نکات لازم را خلاصه نویسی کنید . کلاس گل آرایی در تهران شاید هزینه بالایی داشته باشد اما تمامی ادوات یادگیری را برای شما فراهم کرده است .

هنرجویان در الویت هستند

هنرجویان بوی گل

در مدرسه گل آرایی بوی گل تمامی سیستم به هنرجویان نهایت احترام را خواهند گذاشت چون هیچ چیز به مانند هنرجویان برای ما ارزش و اهمیت ندارد . بنابر این شما می توانید با خیالی آسوده و در کمال احترام به یادگیری این هنر زیبا مشغول شوید .

پس به خانواده بوی گل بپیوندید تا در کنار این خانواده دوست داشتنی گل آرایی را فرا بگیرید . فراموش نکنید انتخاب یک آموزشگاه خوب می تواند سرعت یادگیری و پیشرفت شما را چندین برابر کند . بهترین کلاس گل آرایی در تهران در زمان کنونی بی شک بوی گل برگزار می کند .

ثبت نام در آموزشگاه گل آرایی بوی گل

آموزشگاه گل آرایی

برای ثبت نام در دوره گل آرایی مدرسه بوی گل روی لینک زیر کلیک کنید و با دقت دوره های تعریف شده را مطالعه بفرمایید :

سپس با شماره ۰۲۱۶۶۵۶۴۴۵۸ تماس بگیرید تا کار های ثبت نام شما با دقت انجام شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس گل آرایی در تهران با موسسه بوی گل در ارتباط باشید یا پیج اینستاگرامی ما را با نام booyegol دنبال کنید .

 


 

اطلاعات بیشتر درباره دوره گل فروشی بوی گل

دوره گل فروشی

دوره گل فروشی بوی گل یکی از پرطرفدارترین دوره های گل آرایی کشورمان است . این دوره درحال حاضر با مدیریت مهندس آرمان سفیدی برگزار می شود که همراه با یادگیری هنر گل آرایی شما قادر خواهید بود مبانی کسب درآمد از هنر گل آرایی را نیز یاد بگیرید . در واقع شما در کنار فراگیری هنر گل آرایی ، کسب و کار و تجارت گل آرایی نیز یاد خواهید گرفت تا بدون آزمون و خطا در کوتاه ترین زمان گل فروشی محلی یا آنلاین خودتان را تاسیس کنید .

با مدیریت مجموعه بوی گل بیشتر آشنا شوید 

آرمان سفیدی

 • بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه برندینگ و کسب و کار
 • موسس و مدیرعامل مجموعه بوی گل
 • موسس گلترنت
 • سردبیر مجله بوی گل
 • مدیر واحد روابط عمومی دیجیتال آرمان
 • بنیان گذار دوره های سرآمدان
 • مدیر اجرایی جشنواره تبلیغات ایران
 • موسس مدرسه کسب و کار سفیدی
 • مدیر واحد دیجیتال مارکتینگ روزنامه آرمان امروز

بخش های دوره آموزش گل آرایی گل فروشی

 

دوره گل فروشی

قبل از برگزاری دوره هنرجویان دوره گل فروشی جلسه مشاوره کسب و کار را زیر نظر مدیریت مجموعه ، جناب مهندس آرمان سفیدی برگزار خواهند کرد و در طی این جلسه مسیر آموزشی خود را انتخاب می کنند . این هدف گذاری و مسیر با توجه به علایق شما ، استعداد ها ، مهارت ها و … می باشد . بعد از انتخاب این مسیر که نهایتا ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید . برنامه و مسیر مشخصی برای دوستان علاقه مند به هنر گل آرایی تدوین خواهد شد که زیر نظر مدیریت مجموعه شما می بایست به آن عمل کنید و هدف از آن رسیدن شما به درآمد مطلوب خواهد بود . این جلسه برای دوستانی که هنوز هدفی ندارند و صرفا به گل آرایی علاقه دارند بسیار ضروری است .

خدمات گل آرایی مجالس در تهران | گل آرایی عروسی

دوره گل فروشی

این قسمت آموزشی معمولا از ساعت ۸ صبح الی ۱۱ روز چهارشنبه شروع می شود . در این آیتم شما با یادگیری اسامی گل و برگ ها ، آشنایی با ابزار و ادوات گل آرایی ، تشخیص گل مرغوب و نامرغوب ، نحوه جابجایی گل از بازار گل به مقصد ، نحوه خرید گل ، نحوه نگهداری از گل های شاخه بریده و … آشنا خواهید شد . علاوه بر آن دید بسیار خوبی از محیطی که در آن باید فعالیت کنید به دست خواهید آورد . علاوه بر این شما با اصول جمع آوری گل و نحوه انتقال آن نیز آشنا می شوید . سپس شما می توانید مدتی به استراحت بپردازید تا کلاس در مرحله بعدی تشکیل شود .

سبک گل آرایی اروپایی و تکنیک های آن ، هر آنچه یک گل آرا باید بداند

دوره گل فروشی

این قسمت در ساعت ۵ بعد از ظهر تا ۱۱ شب برگزار خواهد و شما با هارمونی رنگ ها ، ترکیب رنگ ها، اسامی ابزار گل آرایی و کاربرد و نحوه استفاده از آن  ، افزایش طول عمر گل ، نحوه طراحی اتد یک پروژه گل آرایی ، آشنایی با گل های A , B , C ،  گل های پرکننده ، تجارت گل آرایی ، عکاسی از گل آشنا خواهید شد .

ششمین دوره گل فروشی بوی گل

روز دوم دوره گل فروشی هنرجویان آیتم های گل آرایی گل تک شاخه ، دسته گل ، سبد گل و پایه گل آرا  آموزش داده می شود . در این قسمت هنرجویان از هر کدام از آیتم ها را بعد از یادگیری ، تمرین خواهند کرد و از هر آیتم یک نموکار ، گل آرایی می کنند . بعد از آماده شدن نمونه کار ها از آن عکاسی صنعتی به عمل خواهد آمد تا هنرجویان بتوانند از این تصاویر برای کسب و کارشان استفاده نمایند . جلسه دوم از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب است و هنرجویان ناهار و شام مهمان بوی گل هستند .

دوره گل آرایی

در این قسمت هنرجویان آیتم های ماشین عروس ، دسته گل عروس ، شیشه آرایی و آیتم ویژه را فرا خواهند گرفت و هنرجویان تمام آیتم هایی که گل آرایی کرده اند را می توانند پس از پایان دوره با خودشان ببرند .

دومین دوره گل فروشی بوی گل

 • ۱- دسته گل – ۱  نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۲- سبد گل –  ۱ نمونه کار با یادگیری تکنیک ها
 • ۳- پایه گل –  ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۵- ماشین عروس – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۶-  دسته گل عروس –  ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۷- گل تک شاخه – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها
 • ۸- آیتم ویژه – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها

هشتمین دوره گل فروشی

در صورتی که هر کدام از هنرجویان دوره پس از آموزش احساس ضعف در هر یک از آیتم ها را داشته باشند می توانند در دوره بعدی ما به صورت رایگان در آن آیتم مشخص شرکت کنند .

پنجمین دوره گل فروشی بوی گل

بعد از شرکت در دوره هنرجویان ۶ جلسه فکر خواهند داشت که بعد از دوره ، هر ماه یک جلسه آن برگزار خواهد شد . در طی این جلسات هنرجویان به سمت هدف مد نظرشان هدایت خواهند شد و در صورت برخورد با هر مشکلی توسط مدیریت مجموعه راهنمایی خواهند شد . بخاطر بسپارید موفقیت ما زمانی هست که شما کسب و کار خودتان را تاسیس کرده باشید .

مخاطبین دوره گل فروشی

دومین دوره گل فروشی بوی گل

گل آرا ها

علاقه مندان به گل آرایی

افرادی که هنر گل آرایی را بلدند  اما احساس ضعف می کنند

کسانی که به دنبال تاسیس مغازه گل فروشی هستند

افرادی که در حوزه های هنری فعالیت می کنند

افرای که کارشان مرتبط با گل و گیاه است

 

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • افرادی که قصد دارند در یک گل فروشی کار کرده و از این طریق کسب درآمد کنند .
 • افرادی که تمایل دارند تاسیس گل فروشی را یاد گرفته و قصد افتتاح گل فروشی دارند .
 • افرادی که تمایل به ارتقا مهارت گل آرایی خود دارند .
 • افرادی که هنر گل آرایی را را تجربی یاد گرفته و احساس ضعف می کنند .
 • افرادی که به هنر گل آرایی علاقه مندند و تمایل دارند این هنر را در شاخه کسب و کار گل فروشی فرا بگیرند .
 • افرادی که تمایل دارند به صورت اینترنتی از هنر گل آرایی کسب درآمد کنند .
 • افرادی که قصد دارند یک مهارت پول ساز را یاد گرفته و در آینده از آن کسب درآمد کنند .
 • افرادی که در حوزه های هنری فعالیت می کنند .
 • افرادی که با گل و گیاه سرکار دارند مانند گلخانه داران ، غرفه داران در بازار گل ، پرورش دهندگان گل و گیاه ، فروشندگان گیاهان آپارتمانی و …

دوره تاسیس گل فروشی یا راه اندزای گل فروشی برای چه کسانی توصیه نمی شود ؟

 • کسانی که از درآمد کنونی خود در گل فروشی رضایت کامل دارند.
 • کسانی که هیچ اعتقادی به درآمد آنلاین از طریق هنر گل آرایی ندارند.
 • کسانی که علاقه دارند تا با روش های قدیمی در هنر گل آرایی فعالیت نمایند.
 • کسانی که احساس می‌کنند به آموزش کسب و کار اینترنتی گل آرایی نیازی ندارند.
 • کسانی که تصمیم جدی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین گل آرایی در هنر گل آرایی ندارند.
 • کسانی به قدرت دیجیتال مارکتینگ در افزایش فروش هنر گل آرایی اعتقاد ندارند .

تعداد افراد حاضر در دوره

بوی گل

ظرفیت دوره در سال جدید تغییرات گسترده ای داشته و نهایت افرادی که می توانند در دوره گل فروشی حضور داشته باشند فقط ۸ نفر می باشد و حداقل تعداد نفرات برای برگزاری دوره ۵ نفر می باشد . تمامی این تغییرات برای افزایش بازدهی کلاس و رضایت شما دوست داران بوی گل است . لازم به ذکر است با توجه به تغییرات جدید ظرفیت دوره محدود است و دوستانی که زود تر به پرداخت بیعانه کنند در اولیت حضور در کلاس می باشند .

پیش نیاز های تاسیس گل فروشی

برای شروع هنر گل آرایی و آموزش گل آرایی تنها چیزی که احتیاج دارید ، علاقه مندی به گل ها است . شما باید عاشق گل ها باشید و به آن ها عشق بورزید . عشق به گل ها است که شما رو آماده یادگیری گل آرایی می کند تا با تمام انرژی و با اراده مثال زدنی و ثابت قدم بودن هنر گل آرایی را فرا بگیرید . افرادی که قصد دارند در دوره تاسیس گل فروشی شرکت کنند باید هدف خود را مشخص کرده باشند و دقیقا بدانند چرا در این دوره آموزش گل آرایی شرکت می کنند . بعد از دوره با توجه به هدفی که انتخاب کردید ، آماده راهنمایی به تک تک شما هنرمندان خوش ذوق هستیم .

دوره تاسیس گل فروشی ؛ فرصتی برای یادگیری تمامی آیتم های شاخه گل فروشی

آموزشگاه بوی گل

در مجموع دوره افتتاح گل فروشی فرصتی بی نظیر برای یادگیری هنر گل آرایی است که شما تنها سرمایه گذاری ۵ میلیون تومانی می توانید تجربه یک گل فروش ۲۰ ساله را کسب کنید . قطعا هیچکس نمی تواند ادعا کند که شما بعد از حضور در این دوره به اندازه ۲۰ سال مهارت کسب خواهید کرد زیرا کسب مهارت گل آرایی وابسته به تکرار و تمرین است ولی ما ادعا می کنیم که شما تجربه ۲۰ ساله را در ۳ روز کسب خواهید کرد . اگر باور نمی کنید نظرات هنرجویان دوره گل فروشی ما را حتما مشاهده کنید .

کل آیتم های عملی دوره گل فروشی

 • ۱- دسته گل  – ۲  نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی
 • ۲- سبد گل –  ۱ نمونه کار با یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی
 • ۳- پایه گل –  ۲ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی
 • ۴- شیشه آرایی –   ۱ نمونه کار با یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی
 • ۵- ماشین عروس – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی
 • ۶-  دسته گل عروس –  ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی
 • ۷- گل تک شاخه – ۱ نمونه به همراه یادگیری تکنیک ها  در کلاس گل آرایی
 • ۸- باکس گل –  نمونه به تعداد هنرجویان به همراه یادگیری تکنیک ها در کلاس گل آرایی

اهداف آموزش دوره گل فروشی

 • آموزش ۰ تا ۱۰۰ هنر گل آرایی در شاخه گل فروشی ( دوره آموزش گل آرایی )
 • آموزش مهارت های ابتدایی برای گرداندن یک گل فروشی ( دوره گل آرایی )
 •  تاسیس گل فروشی یا افتتاح گل فروشی برای شرکت کنندگان بعد از دوره
 •  استخدام در گل فروشی برای شرکت کنندگان بعد از دوره ( کار گل فروشی )
 •  تاسیس پیج اینستاگرامی و کسب درآمد از خدمات گل فروشی ( آموزش گل فروشی )

در دوره تاسیس گل فروشی چه چیزی آموزش داده می شود؟

آموزش گل آرایی

دوره گل فروشی یا دوره آموزش گل فروشی یک دوره جامع است که با یادگیری آن به مباحث هنر گل آرایی مسلط می شوید . در  این دوره آموزش گل آرایی شما اصول کامل و الفبا گل آرایی را یاد خواهید گرفت و می توانید با این اصول هر آنچه که در ذهن خود دارید را به صورت عملی خلق کرده و از آن کسب درآمد کنید .

این دوره آموزش گل آرایی صرفا یک دوره آموزش گل آرایی نیست زیرا بعد از دوره شما از پشتیبانی VIP بوی گل بهره خواهید برد و ما تضمین می کنیم که شما از این آموزش ها امکان کسب درآمد از هنر گل آرایی را خواهید داشت .

در این ۳ روز چه اتفاقی می افتد ؟

در این دوره ۳ روزه که هر ماه ( ۳ روز آخر هفته ) برگزار می شود شما آیتم های عملی گل تک شاخه ، دسته گل گرد ، دسته گل عروس ، سبد گل ، پایه گل ، باکس گل ، ماشین عروس و دسته گل یک طرفه و باکس گل  را یاد خواهید گرفت تا بعد از دوره امکان فعالیت در هر شاخه ای که مدنظرتان است برایتان مهیا شود .

سوالات متداول ( FAQ )

دوره گل فروشی چند روزه است ؟

دوره گل فروشی ۳ روز و در ۳۰ ساعت آموزش داده می شود که در ۳ روز آخر هتفه چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه برگزار می شود .

دوره جامع گل آرایی چیست ؟

دوره جامع گل آرایی به معنی یادگیری کار گل فروشی و تشریفات به صورت کاملا نیمه خصوصی ( کلاس ۵ نفره ) طی ۷ روز و ۶۰ ساعت آموزش است . ورکشاپ جامع گل آرایی به صورت ۷ روز متوالی از شنبه الی جمعه برگزار می شود که ساعت برگزاری کلاس ها از ۲ بعد از ظهر الی ۹ شب می باشد . در کلاس گل آرایی جامع شما دیگر بدون هیچ نگرانی بعد از حضور در دوره امکان تاسیس کسب و کار گل فروشی یا تاسیس کسب و کار تشریفات گل آرایی خود را خواهید داشت .  دوره جامع فرصتی برای سرمایه گذاری روی مهارت هایتان است تا بتوانید با یکبار هزینه کردن ، تمامی مهارت های گل آرایی را فرا بگیرید . در این دوره هنرجویان آموزش کامل کسب و کار گل آرایی و تولید محتوا گل آرایی نیز خواهند داشت . تور بازار گل امام رضا نیز تیر آخر دوره جامع است .

آیتم های آموزشی دوره جامع به چه صورت است ؟

آموزش ۲۵ آیتم عملی به علاوه مشاهده بیش از ۱۲۵ نمونه کار گل آرایی که بزرگ ترین دستاورد دوره جامع گل آرایی است . عناوین گل آرایی این دوره شامل گل تک شاخه ،دسته گل گرد با کاغذ پیچی ، دسته گل یک طرفه با کاغذ پیچی ، سبد گل ، باکس گل ،پایه گل مناسبتی ، پایه گل ختم ، ماشین عروس ، دسته گل عروس ، سازه اروپایی جام گل ، آرک گل ، میز گل خطی ، میز گل آبشاری ، ، اکسسوری عروس تل سر ، مچ بند ، دستند ، انگشتر ، گوشواره ، گردنبند ، تتو گل ، گل آرایی ظروف شیشه ای ، گل آرایی قفس های فانتزی ، بادکنک آرایی ( آرک منظم و نا منظم ) ، سازه معلق خواهد بود .

در دوره گل فروشی آیتم های عملی گل آرایی چیست ؟

آیتم های عملی شامل گل تک شاخه ، دسته گل گرد ، دسته گل یک طرفه ، دسته گل عروس ، سبد گل ، پایه گل ، ماشین عروس و  باکس گل است .

مبلغ سرمایه گذاری برای حضور در دوره جامع گل آرایی چقدر است ؟

در سال ۱۴۰۱ ، قیمت دوره جامع گل آرایی مبلغ ۱۵ میلیون تومان است . که امکان ثبت نام اقساطی نیز وجود دارد

مبلغ سرمایه گذاری دوره گل فروشی چقدر است ؟

در سال ۱۴۰۱ ، قیمت دوره گل فروشی مبلغ ۸.۵ میلیون تومان است . که امکان ثبت نام اقساطی نیز وجود دارد

موسسه آموزشگاه بوی گل کیست ؟

موسس بوی گل مهندس آرمان سفیدی است که از کارآفرینان خوش فکر و برتر در ایران است .

تقویم دوره های بوی گل رو از کجا تهیه کنم ؟

به سایت آموزشگاه بوی گل سری بزنید ، داخل سایت کامل تاریخ دوره ها قید شده است .

مدرک دوره ها به چه صورت است ؟

مدارک دوره شامل مدرک داخلی و بین المللی است .

برای تهیه لوازم باید باز هم هزینه کنیم  ؟

خیر آموزشگاه بوی  گل تمامی هزینه ها را پرداخت خواهد کرد و ابزار و ادوات را تهیه خواهد کرد .

‏شرکت در کلاس های گل آرایی نیاز به کارآموزی هم دارد ؟

بوی گل برای شما کارآموزی مورد نیازتان را آماده کرده است و با خیالی اسوده می توانید در کارآموزی های بوی گل شرکت کنید .

گل های طبیعی و شاخه بریده استفاده شده در کلاس گل آرایی چه کیفیتی دارد ؟

گل های تهیه شده از بازار گل امام رضا هستند و بهترین کیفیت را برای یادگیری گل آرایی برای شما به ارمغان می آورند .

چه افرادی باید در این دوره ها شرکت کنند ؟

افرادی که مایل به راه اندازی کسب و کار گل فروشی یا تشریفات یا افرادی که علاقه مند به هنر گل آرایی هستند .