Press ESC to close

2235 0

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی برگزار شد

حتما به این نوشته امتیاز بدید و ما رو در گوگل همراهی کنید post

اولین کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی موسسه بوی گل برگزار شد

به گزارش دبیرخانه موسسه بوی گل ، اولین کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی توسط موسسه بوی گل واقع در بوستان نهج البلاغه در تاریخ ۲۷ اردبیشهت ۹۷ برگزار شد .

در این کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی به هنرجویان عزیز گفته شد و در انتهای کلاس گل آرایی ابتدایی صرفا با خلاقیت هنرجویان انجام شد .

گزارش کامل این کارگاه را می توانید از طریق زیر دنبال کنید .

 

خیر مقدم و خوش آمد گویی به هنرجویان

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

ابتدا مدیرعامل موسسه بوی گل ، آرمان سفیدی مراتب خوش آمدگویی را بجا آورد و از انتخاب این موسسه توسط هنرجویان قدردانی کرد و مختصر رزومه ای از استاد خانم دکتر ابدالی شرح داد . سپس از خانم دکتر ابدالی برای تدریس الفبای گل آرایی دعوت به عمل آورد .

 

ادامه کارگاه با حضور خانم دکتر ابدالی

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

بعد از خیرمقدم ، خانم دکتر ابدالی صحبت های کوتاهی درباره رزومه خود داشتند  و شروع به معرفی کارگاه و سرفصل های کارگاه کردند . در ادامه تمامی مباحث مرتبط با فنون گل آرایی ، ابزار گل آرایی ، کشت بافت ، سبک های گل آرایی و … گفته شد که با استقبال هنرجویان عزیز مواجه شد .

 

کار عملی در انتهای کارگاه

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

بعد از پایان سرفصل ها ، هنرجویان خود را برای گل آرایی ابتدایی آماده کردند و با خلاقیت و ذوق و هنر خود ، سبد های زیبایی از گل را خلق کردند !  آفرین به این همه استعداد !

 

زمان کم و درخواست هنرجویان برای برگزاری مجدد کارگاه

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

پس از پایان صحبت های خانم دکتر ابدالی و اتمام کارگاه ، بسیاری از هنرجویان از زمان کم کارگاه گلایه کردند و خواستار برگزاری مجدد کارگاه با عنوان اصول و مقدمات گل آرایی متوسطه و پیشرفته شدند . که مدیریت بوی گل ، قول مساعدت در این زمینه را به هنرجویان داد .

 

https://blog.booyegol.com/workshop-preliminary-and-principles-of-flower-design/

https://blog.booyegol.com/flower-arrangement-training-classes/

دیدگاهتان را بنویسید