حتما به این نوشته امتیاز بدید و ما رو در گوگل همراهی کنید post

سلامی از جنس گل به دوستداران بوی گل ، امروز قصد دارم کانال بوی گل و مطالبی که در آن قرار داده می شود را براتون شرح بدم تا بیشتر از قبل نسبت به کانال بوی گل آشنا شوید . امیدوارم در آخر با عضویت خودتون در کانال ، افتخار بدید و این انگیزه را به مجموعه بوی گل بدهید تا هر روز با مطالب جدیدی در خدمت شما باشیم .

کانال تلگرام بوی گل و زیر مجموعه ها

مجموعه بوی گل با استفاده از تیمی خبره از مترجمان ، گل آرایان حرفه ای و صاحب نظران گل و گیاه و اندیشمندان توانسته کانال تلگرام بوی گل را راه اندازی کند .

در این کانال اخرین فنون گل آرایی ، روش های مراقبت از گل و گیاه ، نگهداری از گیاهان آپارتمانی ، معرفی انواع گل و گیاه ، تزیینات و دکوراسیون داخلی با استفاده از گل و گیاه ، دمنوش های گیاهی و دانستنی ها جالب گل و گیاه ، معرفی و بررسی خواهد شد .

امید است با انتخاب کانال بوی گل ، بتوانیم مخاطبانمان را در مسیر علم جوبی و موفقیت قرار دهیم .

برای ورود به کانال تلگرام بوی گل کلیک کنید

آموزش گل آرایی

کانال تلگرام آموزش گل آرایی ( کانال تلگرام بوی گل )

در این قسمت شما از آخرین علوم و فنون گل آرایی حرفه ای آشنا خواهید شد .

مجموعه بوی گل با قرار دادن جدید ترین کلیپ های آموزش گل آرایی با دوبله یا زیرنویس فارسی ، سعی در افزایش مهارت های شما خواهد کرد کما اینکه شما می توانید از آموزش های تصویری و مرحله به مرحله نیز استفاده کنید . این تنها بخشی از آموزش گل آرایی در کانال ماست !

کانال بوی گل با جمع آوری آخرین خلاقیت ها در صنعت گل آرایی و اشتراک گذاری آن در کانال ، شما را با جدیدترین و بروزترین آموزش گل آرایی ها در کشور های مختلف آشنا خواهد کرد .

در عین حال بوی گل این را کفاف دوستداران گل آرایی نمی داند !

کانال آموزش گل آرایی بوی گل همچنین تولید محتوای داخلی نیز خواهد داشت که شما را بیش از بیش به سوی موفقیت در این صنعت راهنمایی خواهد کرد .

برای ورود به کانال تلگرام آموزش گل آرایی بوی گل کلیک کنید

روش های مراقبت از گل و گیاه

کانال تلگرام روش های مراقبت از گل و گیاه ( کانال تلگرام بوی گل )

در این قسمت شما از آخرین علوم و فنون مراقبت از گل و گیاه آشنا خواهید شد .

مجموعه همکاران ما در کانال تلگرام مراقبت از گل و گیاه ، با بارگذاری آخرین کلیپ های آموزشی مرتبط دوبله یا زیرنویس فارسی  ، شما را در یادگیری آخرین مطالب بروز یاری خواهند کرد .

مراقبت از گل و گیاه را باید یکی از مهم ترین حوزه های بوی گل دانست .

برای همین است که بوی گل با فراهم کردن امداد گل ، شما را در نگهداری و مراقبت از گل و گیاه منزل یا حیاط خانه ، یاری خواهد کرد .

همچنین مجموعه کارشناسان خبره ما با تولید محتوای اختصاصی درباره روش های مراقبت از گل و گیاه ، علوم خود را برای شما به اشتراک خواهند گذاشت .

برای ورود به کانال روش های مراقبت از گل و گیاه تلگرام بوی گل کلیک کنید

گیاهان آپارتمانی

کانال تلگرام گیاهان آپارتمانی ( کانال تلگرام بوی گل )

رشد قابل توجه فرهنگ استفاده از گیاهان آپارتمانی در خانه ها ، سبب شد تا بوی گل به این شاخه اهمیت ویژه ای بدهد . در حال حاضر در هر ۱۰ خانواده ایرانی ، ۲ خانواده از گیاهان آپارتمانی در خانه های خود استفاده می کنند .

انتخاب گیاهان مناسب با شرایط ایده آل خانه شما بسیار حائز اهمیت است به قدری که ادامه حیات آن گیاه به نحوه مراقبت و نگهداری شما بستگی دارد .

کما اینکه انتخاب گیاهان آپارتمانی که به تصفیه هوا نیز می پردازند سبب ایجاد هوای تمیز و پاک در محیط خانه شما خواهد شد .

لذا انتخاب صحیح و درست گیاه آپارتمانی می تواند ویژگی های خارق العاده ای را به خانه شما اضافه کند .

همچنین توجه به نکات مراقبت از گیاهان آپارتمانی نیز باید مورد توجه باشد نکاتی مانند نوع کود مورد استفاده ، نحوه آبیاری ، تابش مستقیم یا غیر مستقیم نور آفتاب ، مبارزه با آفات و …

تمامی صحبت های بالا ما را به این نتیجه رساند که تولید محتوای تصویری به خصوص کلیپ های آموزشی مراقبت از گیاهان آپارتمانی باید مورد توجه ویژه کارشناسان ما قرار گیرد . به همین جهت مجموعه بوی گل با تولید روزمره محتوای اختصاصی و ترجمه شده ، شما را در رسیدن به اثربخشی و نتیجه ، یاری خواهد کرد .

برای ورود به کانال تلگرام گیاهان آپارتمانی بوی گل کلیک کنید

دکوراسیون و تزیینات منزل با گل و گیاه

کانال تلگرام دکوراسیون و تزیینات منزل با گل و گیاه ( کانال تلگرام بوی گل )

امروزه استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون و تزیینات منزل می تواند به کلی چهره خانه شما را تغییر دهد .

به خصوص اگر از اشتراک گل در خانه های خود استفاده کنید و هر هفته ظاهری زیبا را به خانه های خود بدهید .

مجموعه بوی گل در راستای زیبایی بیشتر خانه شما ، مجموعه نکات و ترفند های دکوراسیون و تزیینات را در کانال تلگرام بوی گل به اشتراک می گذارد که قطعا می تواند در زیبایی خانه شما بسیار تاثیر گذار باشد .

به علاوه ، کارمندان ما کلیپ هایی با زیرنویس فارسی و دوبله با موضوع دکوراسیون و تزیینات منزل با گل و گیاه در کانال قرار خواهند داد که اخرین نکات روز را به شما گوشزد خواهد کرد .

در مجموع ، دکوراسیون و تزیینات منزل با گل و گیاه می تواند روح جدیدی در خانه شما ایجاد کند

برای ورود به کانال تلگرام دکوراسیون و تزیینات منزل با گل و گیاه بوی گل کلیک کنید

دمنوش های گیاهی

کانال تلگرام دمنوش های گیاهی

با رشد قابل توجه مصرف دمنوش های گیاهی نزد مردم عزیزمان ، مجموعه بوی گل تصمیم گرفت در این بخش نیز کار های ویژه ای انجام دهد .

اگر بخواهیم خیلی کوتاه در مورد دمنوش های گیاهی حرف بزنیم ، باید از مزیت های گیاهی و درمانی وصف ناپذیر آن و مزه فوق العادش صحبت کنیم . که واقعا می تواند یک جایگزین عالی برای چای باشد .

کما اینکه این نوشیدنی خاص ، می تواند انرژی بسیار زیادی را در طول روز به شما هدیه دهد .

لذا تمامی این ویژگی ها مجموعه ما را بر آن داشت که تولید محتوای اختصاصی را درباره دمنوش های گیاهی در کانال تلگرام بوی گل داشته باشیم .

معرفی انواع گل

کانال تلگرام معرفی انواع گل

مهم ترین و ویژه ترین قسمت بوی گل را می توان معرفی انواع گل دانست . به طوری که بخش زیادی از انرژی ما برای معرفی انواع گل صرف خواهد شد .

مجموعه بوی گل  ، در کانال تلگرام معرفی انواع گل ، خود را موظف می داند که تمامی قسمت های مرتبط با آشنایی با گل را پوشش دهد . از جمله اسامی انواع گل ها ، شناخت ویژگی گل ها ، تقسیم بندی گل ها با توجه به رنگ و …

به علاوه ارایه راهکار ها و ترفند های افزایش ماندگاری گل ها نیز در الویت قرار دارد . امید است بتوانیم نیاز شما مخاطبان عزیز را تامین کنیم .

برای ورود به کانال تلگرام معرفی انواع گل بوی گل کلیک کنید